środa, 19 stycznia

Najlepsza Skuteczna Dieta Odchudzająca

Podczas stosowania diet odchudzających bardzo dużą uwagę trzeba poświęcić na czytanie etykiet produktów, które są wybierane, gdyż właśnie tam kryje się cała tajemnica tego, co się je. Szczególnie ważną częścią etykiety jest tabela informująca o zawartości tłuszczu, cukrów, węglowodanów i przede wszystkim kalorii. To właśnie kalorie spala się podczas wykańczających treningów, więc bardzo istotne jest spożywanie produktów niskokalorycznych, aby dieta była efektywna.

Dieta 1000 kalorii brzmi strasznie, jeżeli uzmysłowi się sobie, że przeciętny dorosły człowiek musi przyswoić 3000 kalorii w ciągu dnia. Jednak, w momencie, gdy nie dostarczy się organizmowi odpowiedniej ilości kalorii, zacznie on pobierać energię z tłuszczów zalegających w organizmie, przez co stracimy zbędne kilogramy.

szybka, zdrowa i skuteczna dieta

Podstawową zasadą tej diety, jest rozdzielenie 5 posiłków w ciągu dnia, gdzie każdy z nich nie powinien przekraczać danej ilości kalorii. Śniadanie- 200 kalorii, drugie śniadanie- 150, obiad- 350, podwieczorek- 100, a kolacja- 200 kalorii ( Warto zapamiętać, że ostatni posiłek trzeba zjeść nie później, niż 2-3 godziny przed snem).

Kolejną ważną sprawą podczas stosowania diety 1000 kalorii, jest to co się je. Dieta nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, jeżeli będzie spożywać się potrawy bogate w tłuszcz i złe węglowodany, ale w małych ilościach, tak aby nie przekroczyć wskazanej ilości kalorii. Taka dieta powinna być bogata w chude mięso, najlepiej drób, który jest najchudszym i najzdrowszym mięsem, w ryby, oczywiście owoce i warzywa. Z owocami powinno się uważać, wiele z nich ma bardzo dużą zawartość cukru, czego podczas diety trzeba unikać. Aby wysiłek nie poszedł na marne, warto na jakiś czas zrezygnować z niezdrowych przekąsek, fast-foodów, alkoholu, ostrych przypraw i soli, która zatrzymuje sól w organizmie. Potrawy, wykonywane z wyżej wymienionych produktów, najlepiej przygotowywać na parze, gotowane, lub pieczone w folii, bez użycia tłuszczu. Wtedy zachowają wszystkie wartości odżywcze i witaminy, których organizm potrzebuje, aby dieta go nie wyniszczyła.

Taka dieta dla wielu może wydać się bardzo rygorystyczna, ale nie ma się czego obawiać, gdyż istnieje produkt, dzięki któremu diabeł nie jest taki straszny. Suplement diety Slimcea to preparat stworzony na bazie naturalnych składników, wspomagających odchudzanie, zwalczający apetyt oraz wspomagający metabolizm i poprawę pracy układu trawiennego. Jest to produkt, dzięki któremu nie będzie myślało się o przekąskach między posiłkami i pomoże on w drodze do wymarzonej sylwetki. Dodatkowo, dzięki Slimcei ta droga, będzie bogata w dobry nastrój i wiarę w swoje możliwości.