niedziela, 28 listopada

10 graczy, których należy umieścić w galerii sław

Manchester United: Dziesięciu najlepszych graczy w historii Manchesteru United. Nie zamierzam marnować twojego czasu ani odbierać radości z tego wspaniałego klubu, opowiadając ci o wszystkich wspaniałych graczach, którzy byli przed nimi. Wiesz już, kim oni są, i wszystko, co musisz wiedzieć, to co można zrobić, gdy ich nie będzie. To, co za chwilę odkryjesz, to zupełnie nowa przygoda w sercu Manchesteru, pełna historii i współczesnych supergwiazd. Zacznę od jednego z najlepszych piłkarzy, jaki kiedykolwiek grał w Manchesterze United, a jest to najlepszy zawodnik innego zespołu, David Beckham. Więc zacznijmy.

Kiedy David Beckham po raz pierwszy został sprzedany z Barcelony do Los Angeles Galaxy, w całej Ameryce i Europie było wielu fanów, którzy byli pewni, że to koniec drogi dla wielkiego napastnika. Szczerze mówiąc, jego pobyt w LA nie przypominał tego, czego większość się po nim spodziewała. Nie strzelił żadnych bramek w MLS i naprawdę miał problemy w play-offach. Mimo wszystko, David Beckham pozostaje jednym z największych piłkarzy wszechczasów, jeśli nie najlepszym piłkarzem wszechczasów i nadal gra na wysokim poziomie wszechczasów. Przejdźmy więc do rankingów wszech czasów. Od góry do dołu, zaczynając od ostatniego wymienionego gracza, jest najlepszym graczem, jaki kiedykolwiek uświetnił mecz piłki nożnej w Stanach Zjednoczonych, a byłby nim David Beckham.

Zaraz za Beckhamem jest kolejny gracz, który cieszy się dużym szacunkiem ze strony wszystkich fanów piłki nożnej. Ten człowiek to Sir Alex Ferguson. Tym z Was, którzy go nie znają, pozwolę sobie tylko powiedzieć, że czuję do niego dokładnie to samo, co do któregokolwiek z graczy wymienionych powyżej. Jest bogiem piłki nożnej. A kiedy mówię dobrze, mam na myśli wszech czasów wspaniale. Wyprzedzam Davida Beckhama i Sir Alexa jako gracza, który zasługuje na to, by znaleźć się w Galerii sław, kiedy zostanie zaprezentowany, a byliby to Patrollers, David Young i Bobby Charlton.

Na poniższej liście dziesięciokrotnym graczem, który zaczął wszystko dla Manchesteru United, jest George Best. Nie obchodzi mnie, kogo zapytasz (w tym oczywiście mnie), kto jest najlepszym zawodnikiem Manchesteru United w historii, ale George Best zasługuje na traktowanie w galerii sław. W historii gry jest bardzo niewielu graczy, którzy mogliby dorównać jego passie dziesięciu zwycięstw w sześciu meczach, jaką miał podczas gry z Czerwonymi Diabłami.

PILNE: Kod bonusowy totolotek dostępny na https://winwonwon.pl/legalni-bukmacherzy-w-polsce/totolotek/

Ale jest jeden gracz, który może go wyprzedzić na liście wszech czasów. To byłby gracz, którego nazwę Pele. Chociaż myślę, że znalazł się na liście, ponieważ był bardzo pożądanym piłkarzem, brazylijska legenda zasłużyła na to, by być na tym samym poziomie, co wyżej wymienieni piłkarze. Jego dobra passa w dziesięciu meczach nie ma sobie równych, nawet przez takie legendy jak Ronaldo i David Beckham. Tylko George Best może dopasować dziesięć meczów Pele i na pewno pokonał go, jeśli chodzi o ważne mecze.

To są moje osobiste wybory. Jestem pewien, że są inni, którzy czują się inaczej. Wybór nalezy do ciebie. Upewnij się tylko, że wybrany przez Ciebie zawodnik jest rzeczywiście dobrym graczem i powinien kiedyś znaleźć się w Galerii sław.